Umění, kterému nikdo nerozumí, není uměním.

— Jan Bauch

(no title)

Akademie_IDU_VYZVA_2019

obracíme se na Vás jménem Akademie IDU s laskavou prosbou o spolupráci.

 

Institut umění – Divadelní ústav (IDU) vyhlašuje další, v pořadí již IV. ročník Akademie IDU, který se uskuteční od dubna do listopadu 2019 v Brně a Praze.

Vzdělávací program pro kulturní manažery (zástupce kulturních organizací všech oborů a typů) nabídne tři přednášky a šest workshopů se špičkovými lektory zaměřených na dovednosti nezbytné pro efektivní řízení kulturních organizací.

Tématy letošního ročníku jsou kreativní myšlení, strategické myšlení, strategie budování značky, leadership, finanční řízení či fundraising (program celé Akademie IDU je ZDE a v příloze tohoto emailu). Uzávěrka pro přihlášení je 10/3/2019.

Jako zastřešující organizace máte propojení na řadu institucí, organizací či spolků ve vašem oboru, které by nabídku k účasti v Akademii mohly využít pro vzdělání svých vedoucích pracovníků. Rádi bychom Vás požádali o šíření této výzvy, ať už formou sdílení na vašich webových stránkách, facebookovém profilu nebo přímo emailem. Pokud by vám vyhovovala nějaká jiná forma spolupráce, jistě najdeme vhodný způsob. Dovoluji si také poslat odkaz na složku s grafickými materiály v mnoha různých formátech, které by se pro případné sdílení mohly hodit.

Informace o IV. ročníku Akademie IDU jsou na webu IDU, obecné informace a vše o minulých ročnících se na samostatné stránce Akademie IDU. Seznámit s Akademií se mohou potenciální zájemci zdarma již 27/2/2019 na přednášce a diskuzi Jak se vede kulturní organizace? (více informací ZDE na webu IDU nebo ve facebookové události).

Předem vám děkuji, těším se na spolupráci,

s pozdravem a přáním pěkného dne,

 

Kateřina Dušková

Archiv aktualit