Orgány RG ČR

Komora ředitelů:

Mgr. Jan Randáček – Oblastní galerie v Liberci (předseda)
Bc. Lenka Škvorová, Dis. – Muzeum umění a designu Benešov
PhDr. Pavel Ciprian – Muzeum města Brna
Mgr. Hana Nováková – Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě
Mgr. Aleš Seifert – Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou
PhDr. Josef Fantura – Galerie výtvarného umění v Hodoníně
PhDr. Tomáš Rybička – Galerie moderního umění v Hradci Králové
Mgr. Marcel Fišer, Ph.D. – Galerie výtvarného umění v Chebu
Mgr. Daniel Novák – Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě
Mgr. Jan Samec – Galerie umění v Karlových Varech
Hana Kristová – Galerie Klatovy / Klenová
Mgr. Martina Lehmannová – Památník Lidice
PhDr. Jan Štíbr – Galerie výtvarného umění Litoměřice
PhDr. Alica Štefančíková – Galerie Benedikta Rejta v Lounech
Mgr. Jan Kapusta – Galerie výtvarného umění v Náchodě
PhDr. Josef Chalupa – Horácká galerie v Novém Městě na Moravě
Mgr. Michal Soukup – Muzeum umění Olomouc
Mgr. Jiří Jůza, Ph.D. – Galerie výtvarného umění v Ostravě
PhDr. Hana Řeháková – Východočeská galerie v Pardubicích
Mgr. Roman Musil – Západočeská galerie v Plzni
Jana Šorfová – Galerie Středočeského kraje
PhDr. Magdalena Juříková – Galerie hlavního města Prahy
ak. mal. Václav Zoubek – Rabasova galerie Rakovník
PhDr. Alena Potůčková – Galerie moderního umění v Roudnici
PhDr. Ivo Frolec – Galerie Slováckého muzea
PhDr. Václav Mílek – Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
Ing. Petr Dlouhý – Městské muzeum a galerie Břeclav
Mgr. Jan Smetana – Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových
Dana Schlaichertová – Galerie Litomyšl

Komora odborných pracovníků

Mgr. Anna Fassati – Muzeum umění a designu BenešPhDr. Robert Janás – Muzeum města Brna
Mgr. Daniela Růžičková – Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě
Mgr. Dita Pfeferová – AJG Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou
PhDr. Ilona Tunklová – Galerie výtvarného umění v Hodoníně
Mgr. Petra Příkazská – Galerie moderního umění v Hradci Králové
Bc. Jiří Gordon – Galerie výtvarného umění v Chebu
Mgr. Ilona Staňkov – Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě
Mgr. et MgA. Zdeňka Bílková – Galerie výtvarného umění Karlovy Vary
Mgr. Michal Lazorčík – Galerie Klatovy / Klenová
Mgr. Richard Drury – GASK Kutná Hora bez zastoupení GFJ Kutná Hora
M. A. Anna Habánová ( Mgr. Markéta Kroupová)– Oblastní galerie Liberec
Mgr. Lubomíra Hédlová – Památník Lidice
Mgr. Alena Beránková – Galerie výtvarného umění Litoměřice bez zastoupení – GBR Louny
Mgr. Vlastislav Tokoš – Galerie výtvarného umění v Náchodě
Mgr. Petra Gregorová – Horácká galerie v Novém Městě na Moravě
Mgr. Gina Renotiére, Ph.D.  – Muzeum umění Olomouc
Mgr. Jan Kudrna – Galerie výtvarného umění v Ostravě
Mgr. Marie Jiráková – Východočeská galerie v Pardubicích
Mgr. Ivana Jonáková – Západočeská galerie v Plzni
Mgr. Sandra Baborovská – Galerie hlavního města Prahy bez zastoupení – RG Rakovník
Mgr. Nina Michlovská – Galerie moderního umění v Roudnici
Mgr. Marie Martykánová – Galerie Slováckého muzea v Uherském Hradišti
Mgr. Ladislava Horňáková – Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně (předsedkyně)
Mgr. Martina Foltýnová z GHMP
Mgr. Nina Kuhnová – Městské muzeum a galerie Břeclav
Bc. Iveta Danko – Galerie Vysoké Mýto
Mgr. Zuzana Tomanová – Galerie Litomyšl

Komora edukačních pracovníků

PhDr. Olga Kubelková – Galerie výtvarného umění Litoměřice (předsedkyně)
Bc. Klára Vetterová – Muzeum umění Benešov
MgA. Barbora Svátková, PhD – Muzeum města Brna
Mgr. Tereza Machovcová– Galerie výtvarného umění Havlíčkův Brod
Bc. Andrea Chrastinová – Alšova jihočeská galerie Hluboká nad Vltavou
Mgr. Romana Košůtková Navrátilová – Galerie výtvarného umění Hodonín
Mgr. et Mgr. Klára Zářecká – Galerie moderního umění v Hradci Králové
Veronika Lochmanová – Galerie výtvarného umění Cheb
Mgr. Pavlína Pitrová – Oblastní galerie Vysočiny Jihlava
Mgr. Lenka Tóthová – Galerie výtvarného umění Karlovy Vary
Mgr. Adéla Pomothy – Oblastní galerie Liberec
Bc. Pavel Haluza– Horácká galerie Nové Město na Moravě
Mgr. Marek Šobáň – Muzeum umění Olomouc
Mgr. Jana Sedláková  – Galerie výtvarného umění v Ostravě
Mgr. Pavlína Široká – Východočeská galerie Pardubice
Mgr. Marcela Štýbrová – Západočeská galerie Plzeň
Mgr. Lucie Haškovcová – Galerie hlavního města Prahy
Mgr. Karin Militká Šnajdrová – Galerie Středočeského kraje
Mgr. Dalibor Blažek – Rabasova galerie Rakovník
MgA. Lucie Kabrlová – Galerie moderního umění Roudnice nad Labem
Mgr. Kateřina Kamrlová – Galerie Slováckého muzea Uherské Hradiště
MgA. Martin Čada – Krajská galerie výtvarného umění Zlín
Bc. Lucie Chvapilová- Památník Lidice
Mr. Petra Kašková OG Liberec,
Mgr. Tereza Burdová GCU Náchod
Bc. Vlasta Hrabětová – Galerie Klatovy/Klenová
Bc. Iveta Danko – Městská galerie Vysoké Mýto

 

 

Individuální členové

Mgr. Kateřina Tomešková – Muzeum J. A. Komenského Přerov
MgA. Pavlína Gutová – Oblastní muzeum Litoměřice
PhDr. Eva Neumannová
Mgr. Iva Kuhnová -Galerie Břeclav
Stuchlíková Alice
PhDr.Stránská Marcela
PhDr. Dagmar Jelínková
Ing. Hana Zákostelná
Bc. Anna Fassattiová
Mgr. Tomáš Fassatti

Předsednictvo

Předseda

Mgr. Jiří Jůza, Ph.D.

Místopředseda

Mgr. Jan Randáček

Členové

Mgr. Lucie Haškovcová – Galerie Hlavního města Prahy
Mgr. Ladislava Horňáková – Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně (zastoupuje Mgr. Michal Lazorčík – Galerie Klatovy/Klenová)
PhDr. Olga Kubelková – Galerie výtvarného umění Litoměřice
Mgr. Michal Soukup – Muzeum umění Olomouc
Mgr. Jana Šorfová – Galerie Středočeského kraje GASK
Richard Drury MA. – Galerie Středočeského kraje GASK
Mgr. Marie Jiráková – Východočeská galerie Pardubice

 

Kontrolní komise

Předseda

PhDr. Josef Fantura – Galerie výtvarného umění v Hodoníně

Členové

Mgr. Lenka Tóthová – Galerie výtvarného umění Karlovy Vary
Ing. Marie Vetešníková

Rozhodčí komise

Předseda

Mgr. Jan Kapusta – Galerie výtvarného umění v Náchodě

Členové

Mgr. Marcela Chmelařová –
Mgr. Zuzana Jasanová – Galerie výtvarného umění Olomouc
Mgr. Daniel Novák – Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě
Mgr. Jan Randáček – Oblastní galerie v Liberci

Archiv aktualit